1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Lösemili Çocuklara Tenis Morali

Lösemili Çocuklara Tenis Morali

Lösemili Çocuklara Tenis Morali
A+A-

Erzurumlu tenis Antrenörü Burak Tozoğlu, şimdi de Lösemili çocuklara el attı. Genç çalıştırıcı Atatürk Üniversitesi Yakutiye Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören lösemili çocukları ziyaret ederek, onl

Erzurumlu tenis Antrenörü Burak Tozoğlu, şimdi de Lösemili çocuklara el attı. Genç çalıştırıcı Atatürk Üniversitesi Yakutiye Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören lösemili çocukları ziyaret ederek, onlara moral aşıladı. Lösemili çocuklara tenisi anlatan Burak Tozoğlu, kendilerine tenis malzemesi yardımında da bulundu. Tozğlu, tenis malzemeleri ile minik çocuklara keyifli anlar yaşattı. Yaş pastanın da kesilip, keyifle tadıldığı ziyaretten minik çocuklar büyük bir mutluluk duldu.
ÇOCUKLARIN GÖNLÜNÜ ALDI
Genç tenis antrenörü Burak Tozoğlu, yapılan ziyarette, lösemili çocukların gönlünü aldı. Ailelerde Burak Tozoğlu'na gösterdiği duyarlılıktan dolayı teşekkür etti. Tozoğlu, "Şu ana kadar bir çok etkinliğe imza attık. En anlamlı etkinlikte lösemili çocukları ziyaretimiz oldu. Hem kendilerine malzeme yardımında bulunduk, hem de tenisi anlattık. Onlarda bizim bu ziyaretimizi sevinçle karşıladı." Dedi.
(ERZ-AT-Y)

13.12.2012 15:58:56 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT