1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Lodos Tekirdağ'da Hayatı Olumsuz Etkiledi (Fotoğraflı

Lodos Tekirdağ'da Hayatı Olumsuz Etkiledi (Fotoğraflı

Lodos Tekirdağda Hayatı Olumsuz Etkiledi  (Fotoğraflı
A+A-

Sabah saatlerinden itibaren etkili olan lodos Tekirdağ'da hayatı olumsuz etkiledi. Zaman zaman 5 metreyi bulan dalgalar nedeniyle feribot seferleri de iptal oldu. Tekirdağ'da lodos hayatı olumsuz e

Sabah saatlerinden itibaren etkili olan lodos Tekirdağ'da hayatı olumsuz etkiledi. Zaman zaman 5 metreyi bulan dalgalar nedeniyle feribot seferleri de iptal oldu.
Tekirdağ'da lodos hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Tekirdağ'da devam eden lodos fırtınası hayatı olumsuz etkiliyor. Saatteki hızı 50 kilometreye ulaşan lodos nedeniyle deniz ulaşımında aksamalar meydana geldi. Tekirdağ-Karabiga-Avşa ve Marmara Adası feribot seferlerini yapılamadı. Seferlerin lodosun etkisini yitirmesinin ardından başlayabileceği öğrenildi. Öte yandan Tekirdağ, Şarköy, Hoşköy, Kumbağ, Barbaros ve Marmara Ereğlisi balıkçı barınaklarındaki balıkçılar lodos nedeniyle denize açılamadı.
Tekirdağ sahilinde boyu 5 metreyi bulan dalgalar sahildeki çay bahçelerine de zarar verdi. Sahilde gezintiye çıkan vatandaşlar dalgaların azizliğine uğradı.
Lodosun yarından itibaren etkisini kaybedeceği bildirildi.

09.12.2012 17:35:13 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT