• BIST 82.300
  • Altın 148,344
  • Dolar 3,8298
  • Euro 4,0711
  • Van : -7 °C

Lodos Nedeniyle Bazı Deniz Otobüsü Seferleri İptal Edildi Adnan Sular İstanbul

Lodos Nedeniyle Bazı Deniz Otobüsü Seferleri İptal Edildi  Adnan Sular    İstanbul
Marmara Denizi'nde etkili olan rüzgar nedeniyle bazı İç ve Dış Hat deniz otobüsü seferleri iptal edildi. İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş.'den (İDO) alınan bilgiye göre denizde etkili olan rüzgar nede
Marmara Denizi'nde etkili olan rüzgar nedeniyle bazı İç ve Dış Hat deniz otobüsü seferleri iptal edildi.
İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş.'den (İDO) alınan bilgiye göre denizde etkili olan rüzgar nedeniyle bazı seferlerin iptal edildiği belirtildi. Başta Hızlı Feribot olmak üzere İç ve Dış Hat Deniz Otobüslerinde iptal edilen seferler şöyle:
2HIZLI FERİBOT VE DIŞ HAT DENİZ OTOBÜSLERİ
03-02-2013 17:00 Yalova / Kartal Deniz Otobüsü
03-02-2013 17:00 Yalova Yenikapi Deniz Otobüsü
03-02-2013 17:15 Bostanci Yenikapi Armutlu Tatil Köyü Armutlu Deniz Otobüsü
03-02-2013 17:30 Yenikapi Bursa Hızlı Feribot
03-02-2013 17:40 Yalova Yenikapi Ferry Cat tipi hızlı feribot
03-02-2013 17:40 Yenikapi Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot
03-02-2013 17:50 Bandirma Yenikapi Bostanci Deniz Otobüsü
03-02-2013 18:00 Bostanci Yenikapi Bandirma Deniz Otobüsü
03-02-2013 18:00 Bursa Yenikapi Hızlı Feribot
03-02-2013 18:15 Armutlu Armutlu T.K. Yenikapi Bostanci Deniz Otobüsü
03-02-2013 18:30 Yenikapi Yalova Deniz Otobüsü
03-02-2013 18:30 Kartal / Yalova Deniz Otobüsü
03-02-2013 19:30 Yalova Yenikapi Ferry Cat tipi hızlı feribot
03-02-2013 19:30 Yenikapi Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot
03-02-2013 19:30 Yalova / Kartal Bostanci Deniz Otobüsü
03-02-2013 20:30 Yenikapi Bursa Hızlı Feribot
03-02-2013 20:30 Bursa Yenikapi Hızlı Feribot
İÇ HATLARDAKİ İPTAL SEFERLER İSE ŞÖYLE
Bostancı Kadıköy Yenikapı Bakırköy Hattı
Kabataş Adalar Bostancı Hattı".
(AS-AS-Y)

03.02.2013 18:43:20 TSI
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Ankara'nın göbeğinde çadır hayatı19 Ocak 2017 Perşembe 12:34
  • TSK’ya yönelik FETÖ operasyonunda 95 gözaltı19 Ocak 2017 Perşembe 12:32
  • Bina inşaat maliyeti arttı19 Ocak 2017 Perşembe 12:24
  • ’Asrın Projesi’nde son durum19 Ocak 2017 Perşembe 12:12
  • İstanbul'da hangi semtlerde elektrik kesilecek?19 Ocak 2017 Perşembe 12:08
  • Adana cezaevinde yangın çıktı19 Ocak 2017 Perşembe 12:03
  • Kayyum Çelikel Çalışmalara Başladı19 Ocak 2017 Perşembe 11:51
  • Öğrencilere kötü haber19 Ocak 2017 Perşembe 11:33
  • Van'dan gitti, Bursa'da yakalandı19 Ocak 2017 Perşembe 11:10
  • Van’a 8 yılda 5,5 milyon turist geldi19 Ocak 2017 Perşembe 10:48
  • EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Wan Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0850 302 65 34 | Faks : 0850 302 65 34 |