1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Lodos Kabusu Geri Döndü

Lodos Kabusu Geri Döndü

Lodos Kabusu Geri Döndü
A+A-

Muğla'nın Bodrum ilçesinde bugün öğle saatlerinde başlayan fırtına hayatı olumsuz yönde etkiliyor. Bugün öğle saatlerinde etkisini gösteren şiddetli fırtınanın yarın öğle saatlerine kadar etkili ol

Muğla'nın Bodrum ilçesinde bugün öğle saatlerinde başlayan fırtına hayatı olumsuz yönde etkiliyor.
Bugün öğle saatlerinde etkisini gösteren şiddetli fırtınanın yarın öğle saatlerine kadar etkili olacağı öğrenildi. Saatte 90 km hıza ulaşan fırtına sahil kenarında bulunan bazı iş yerlerinde maddi hasara neden oldu. Şiddetli fırtınanın etkisi ile oluşan dalgalar zaman zaman sahil kesiminde bulunan ev ve iş yerlerinin boyunu aştı.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden, "Güney Ege'de pazar günü sabah saatlerinden itibaren güney ve güneydoğudan 6 ila 8 kuvvetinde (60-90 km/s) fırtına şeklinde eseceği tahmin edilmektedir. Fırtınanın Marmara ve Kuzey Ege'de Pazartesi günü sabah saatlerinde, Güney Ege'de ise aynı gün öğle saatlerinde etkisini kaybetmesi beklenmektedir. Fırtına nedeniyle meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı başta denizciler ve balıkçılar olmak üzere, ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir" uyarısı yapıldı.
(EA-İK-Y)

03.02.2013 18:54:16 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT