1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Lodos Çatıları Uçurdu

Lodos Çatıları Uçurdu

Lodos Çatıları Uçurdu
A+A-

Bursa'da akşam saatlerinde etkili olan lodos, bir binanın çatısını uçururken özel bir hastanenin ise klima korkuluklarını yerinden söktü. Bursa'da akşam saatlerinde başlayan şiddetli lodos şehirde

Bursa'da akşam saatlerinde etkili olan lodos, bir binanın çatısını uçururken özel bir hastanenin ise klima korkuluklarını yerinden söktü.
Bursa'da akşam saatlerinde başlayan şiddetli lodos şehirde hayatı olumsuz etkiledi. Şiddetini giderek artıran lodos, merkez Nilüfer İlçesi Beşevler Mahallesi Yıldırım Caddesindeki 5 katlı binanın profil çatısı yerle bir etti. Yerinden sökülen çatı caddeye düştüğünde ise kimsenin olmamısı olası bir kazayı önledi. Canavar ile parçalanan çatı vatandaşların yardımı ile kaldırıldı. Yaşanan diğer bir olayda ise, merkez Osmangazi İlçesinde bulunan özel bir hastanenin 3 katındaki klima korkulukları yerineden sökülerek caddeye savruldu.Yaşanan iki olaydada yaralanan olmazken maddi hasar meydana geldi. Çöp kutularındaki gazete ve naylon parçaları ise havada uçuşurken vatandaşlar zor anlar yaşadı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü, vatandaşları yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olmaları yönünde uyarırken, soba zehirlenmelerine karşı dikkatli olunması gerektiğini belirtti.
(AÇ-

03.02.2013 01:52:24 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT