1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Lodos Bursalıları Yine Uçurdu

Lodos Bursalıları Yine Uçurdu

Lodos Bursalıları Yine Uçurdu
A+A-

Bursa'da iki günden beri etkili olan şiddetli lodos evlerine gitmek isteyen vatandaşlara zor anlar yaşatırken, inşaat çalışmalarının yapıldığı Tophane surlarındaki koruma fileleri de rüzgara dayanamad

Bursa'da iki günden beri etkili olan şiddetli lodos evlerine gitmek isteyen vatandaşlara zor anlar yaşatırken, inşaat çalışmalarının yapıldığı Tophane surlarındaki koruma fileleri de rüzgara dayanamadı.
Bursa'da iki gündür etkisini hissettiren lodos, işten çıkıp eve gitmek isteyen vatandaşlara yürürken zorluk yaşatırken, bazıları ise rüzgardan korunmak için arkadaşlarına tutunarak destek aldı. Rüzgara fazla dayanamayan ağaç dalları ise kırılarak etrafa savrulurken, yol kenarlarında bulunan çöp kutularının içindeki çöpler yerlere saçıldı. İnşaat çalışmalarının yapıldığı Tophane surlarındaki koruma fileleri de rüzgara dayanamadı.
Sabah işlerinin başına gelen ustalar, fileyi vinç yardımı ile tekrar iskeleye germeye çalıştı. İstanbul Bursa seferini yapmakta olan, İDO ve BUDO deniz otobüsü seferleri olumsuz hava koşullarından dolayı iptal edildi.
(AÇ-İHS

04.02.2013 09:41:18 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT