1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Liseli Kardeşler Simav'ın Gururu Oldu

Liseli Kardeşler Simav'ın Gururu Oldu

Liseli Kardeşler Simavın Gururu Oldu
A+A-

Kütahya'nın Simav ilçesi Kız Meslek Lisesi'nde okuyan Pınar ve Hatice Afe kardeşler, masa tenisinde şampiyonluğu 3 yıldır kimseye kaptırmıyor. İlçe genelinde katıldıkları liseler arası müsabakalard

Kütahya'nın Simav ilçesi Kız Meslek Lisesi'nde okuyan Pınar ve Hatice Afe kardeşler, masa tenisinde şampiyonluğu 3 yıldır kimseye kaptırmıyor.
İlçe genelinde katıldıkları liseler arası müsabakalarda bileklerini büken kimsenin çıkmadığı 11-B sınıfı öğrencisi Hatice ile 12-B sınıfı öğrencisi Pınar Afe kardeşlerin bir de Türkiye takım halinde 8.'lik dereceleri bulunuyor.
Başarılarıyla okullarının ve arkadaşlarının da gurur kaynağı olan liseli Afe kardeşleri okulun beden eğitimi öğretmeni Halil Kuzucuk çalıştırıyor.
Pınar ve Hatice kardeşlerin her zaman için Türkiye dereceleri elde etmesinin mümkün olabileceğine vurgu yapan Beden Eğitimi Öğretmeni Halil Kuzucuk, "Ne yazık ki aileleri izin vermediği için Pınar ve Hatice kardeşler Simav'da elde ettikleri dereceleri ilçe dışına taşıyamıyorlar. Sadece bir keresinde izin alıp gittiğimiz müsabakada takım halinde Türkiye 8.'si oldular. Aynı başarıyı tekrarlayabileceklerine yürekten inanıyoruz" dedi.
(MY-EFE-Eİ-Y)

21.01.2013 19:39:23 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT