1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Lise Öğrencilerinin Tiyatro Keyfi

Lise Öğrencilerinin Tiyatro Keyfi

Lise Öğrencilerinin Tiyatro Keyfi
A+A-

Eskişehir Şehit Hasan Önal Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı'nın davetlisi olarak Safiye'nin Dolapları isimli tiyatro oyununu seyretti. AK Parti Eskişehir Mill

Eskişehir Şehit Hasan Önal Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı'nın davetlisi olarak Safiye'nin Dolapları isimli tiyatro oyununu seyretti.
AK Parti Eskişehir Milletvekili Ülker Can ile birlikte Şehit Hasan Önal Kız Teknik ve Meslek Lisesi'ni ziyaret eden Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, okul öğretmen ve öğrencilerinden gelen isteği geri çevirmedi.
Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi'nde (YKSM) oynanan Safiye'nin Dolapları oyununu izlemek istediklerini Başkan Sakallı'ya aktaran öğretmen ve öğrencilerin isteği gerçekleştirildi.
YKSM'de sahnelenen oyuna 100 öğrencinin yanı sıra aileleri ve öğretmenleri de katıldı. Odunpazarı Belediyesi Gösteri ve Sahne Sanatları Merkezi Tiyatro Bölümü oyuncuları tarafından sahnelenen oyunu seyreden öğrenci ve öğretmenler hoşça vakit geçirdiler.
Şehit Hasan Önal Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdürü Cihan Taktekin oyun sonunda Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı'ya teşekkür etti.
(HÖ)

30.11.2012 14:34:58 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT