1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Lise Öğrencilerine Bıçaklı Saldırı

Lise Öğrencilerine Bıçaklı Saldırı

Lise Öğrencilerine Bıçaklı Saldırı
A+A-

Balıkesir Burhaniye'de iki lise öğrencisi genç kız, silahlı saldırıya uğradı.

Balıkesir'in Burhaniye ilçesindeki Ören sahilinde bıçaklı saldırıya uğrayan lise öğrencisi iki genç kızdan E.I.'nın ağır yaralı olduğu bildirildi.

Burhaniye'de bıçaklı saldırıya uğrayan iki liseli kızdan biri ağır yaralandı.

Balıkesir'in Burhaniye İlçesi'nde, parkta gezerken iki kişinin bıçaklı saldırısına uğrayan liseli genç kızlardan 17 yaşındaki E.I. ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Yanındaki arkadaşı 16 yaşındaki T.G. ise kaçarak, yaralanmaktan kurtuldu.

YÜZLERİ ÖRTÜLÜ KİŞİLER SALDIRDI

Burhaniye Anadolu Lisesi son sınıf öğrencisi 17 yaşındaki E.I., dün (Perşembe) öğle saatlerinde Ören sahilinde arkadaşı T.G. ile gezintiye çıktı. Sahil boyundaki bir parka gelen iki liseli kıza, iddiaya göre, arkalarından yaklaştıkları ileri sürülen, yüzlerini bez parçası ile örten iki erkeğin bıçaklı saldırısına uğradı. T.G., panikle kaçarak canını kurtarırken, saldırganlara direnen E.I., boğuşma sırasında başına sert bir cisimle vurulup darp edilirken, omuzlarından da bıçakla yaralanandı. Genç kız, kanlar içinde kalırken iki saldırgan kaçtı. Durumu ağır olan E.I., çevredekilerin haber vermesi üzerine Edremit Devlet Hastanesi'ne kaldırılıp, tedaviye alındı.

Olayın ardından Ören Polis Merkezi'ne sığınan T.G.'nin ifadesine başvuran polis, yüzlerini bez parçasıyla gizleyen iki saldırganın yakalanması için çalışma başlattı. dha

A+A-

HABERE YORUM KAT