1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Liman Mahallesi'ne Semt Meydanı

Liman Mahallesi'ne Semt Meydanı

Liman Mahallesine Semt Meydanı
A+A-

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Liman Mahallesi'nde yapımı devam eden Semt Meydanı'nın çok yakında hizmet vermeye başlayacağını söyledi. Konyaaltı Belediyesi Liman Mahallesine 5 bin 790

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Liman Mahallesi'nde yapımı devam eden Semt Meydanı'nın çok yakında hizmet vermeye başlayacağını söyledi.
Konyaaltı Belediyesi Liman Mahallesine 5 bin 790 metrekarelik alan üzerine Semt Meydanı inşaa ediyor. Semt Meydanı'nın vatandaşların yeni buluşma noktası haline geleceğini ifade eden Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, "Vatandaşlarımızın toplanıp, sohbet edebileceği semt meydanında, şehit aileleri, gaziler, emekliler, 65 yaş üstü vatandaşlar ve engelli kardeşlerimizin yüzde elli indirimli yararlanabileceği semt kafe yapıldı. Buranın her mevsim kullanılabilmesi için üzeri beş yüz metre karelik asma germe sistemiyle gölgelendirildi" dedi.
Aydınlatma sistemi ile gece kullanımına da açık olacak semt meydanında süs havuzu, oturma alanları, 10 metre yüksekliğinde saat kulesi ve pergolaların yapıldığını belirten Başkan Böcek, başlatılan çalışmaların kısa sürede tamamlanıp, vatandaşın hizmetine sunulacağını belirtti.
(SÇ-SÇ-Y)

05.12.2012 14:21:18 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT