1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Lice Kaymakamı Özbek'ten Personellere Başarı Belgesi

Lice Kaymakamı Özbek'ten Personellere Başarı Belgesi

Lice Kaymakamı Özbekten Personellere Başarı Belgesi
A+A-

Diyarbakır'ın Lice İlçe Kaymakamı Özer Özbek, yıl içerisinde özverili çalışma gösteren personellere 'başarı belgesi' verdi. Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Erdal Kaya, Lice Sosyal Yardımlaşma ve Daya

Diyarbakır'ın Lice İlçe Kaymakamı Özer Özbek, yıl içerisinde özverili çalışma gösteren personellere 'başarı belgesi' verdi.
Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Erdal Kaya, Lice Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hüseyin Bilal, Kaymakamlık Veri Hazırlama Bilgisayar ve Kontrol İşletmenliği görevini yürüten personeller ile idari ve yardımcı sınıflarında görev yapan personellere, özverili çalışmalarından dolayı Lice İlçe Kaymakamı Özer Özbek tarafından 'başarı belgesi' verildi. Kaymakamlık makamında yapılan törende konuşan Kaymakam Özbek, vatandaşların devlet dairelerindeki işlemlerinin en kısa ve seri bir şekilde yerine getirilmesi amacıyla yoğun bir çaba sarf ettiklerini söyledi. Özbek, "Kaymakamlığımız ve bağlı birimlerimizde de bu arkadaşlarımız yoğun bir gayret göstermektedirler. Başta birim müdürleri olmak üzere hepsine ayrı ayrı teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim" dedi.
(İÜ-YRT-SO-Y)

26.01.2013 11:41:11 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT