1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. LG'nin VW820 Modeli Göz Kamaştırıyor!

LG'nin VW820 Modeli Göz Kamaştırıyor!

LG'nin VW820 Modeli Göz Kamaştırıyor!
A+A-

Ünlü teknoloji markası LG, kısa bir süre önce Windows işletim sistemli telefonları üretmeme kararı almıştı. Ancak bu karardan vazgeçen LG Windows'lu telefonu da, kendi sitesinde ortaya çıktı. Windows 10 sistemiyle çalışması beklenilen telefona VW820 ismi

Ünlü teknoloji markası LG, kısa bir süre önce Windows işletim sistemli telefonları üretmeme kararı almıştı. Ancak bu karardan vazgeçen LG Windows'lu telefonu da, kendi sitesinde ortaya çıktı. Windows 10 sistemiyle çalışması beklenilen telefona  VW820 isminin verilmesi bekleniliyor. VW820 ismi daha önce de Ekim ayında firmadan sızmıştı ve 4.7 inç ekrana sahip üst seviye bir telefon olacağı iddia edilmişti.


LG, diğer pek çok telefon üreticisi gibi, Windows telefonlar nedeniyle yaşadığı hayal kırıklıkları sonrasında Windows işletim sistemli telefonlar üretmeyi durdurmuştu. Ancak bir süredir, cep devinin tekrar Windows'lu telefon üretmeye başlayacağı dedikodusu ortalıkta dolaşıyordu. 2014'te Microsoft'un teşviki ile yeniden Windows telefon üretmeye ikna olan LG'nin ilk Windows'lu telefonu da, kendi sitesinde ortaya çıktı.

Firmanın web sitesini inceleyenler, ürün listesi içinde LGVW820_Windows_Phone isimli bir telefona rastladılar. LG bu telefon hakkında henüz bir açıklama yapmadı ancak ürünün isminden anlaşıldığı gibi, VW820 ismini taşıyacak olan telefonun Windows Phone (ve Windows 10) sistemiyle çalışması bekleniyor.

VW820 ismi daha önce de Ekim ayında firmadan sızmıştı ve 4.7 inç ekrana sahip üst seviye bir telefon olacağı iddia edilmişti. Bakalım, LG'nin yeni Windows telefonu hangi sürprizle karşımıza çıkacak? Chip Online

A+A-

HABERE YORUM KAT