1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Levent Karlıbel'e Öğretmenlerden Plaket

Levent Karlıbel'e Öğretmenlerden Plaket

Levent Karlıbele Öğretmenlerden Plaket
A+A-

Ordu Başöğretmen Anadolu Lisesi Müdürü, öğretmen ve okul aile birliğinden oluşan bir grup, okulun bütün projelerine maddi ve manevi olarak destek veren Medical Park Ordu Hastanesi Genel Müdürü Levent

Ordu Başöğretmen Anadolu Lisesi Müdürü, öğretmen ve okul aile birliğinden oluşan bir grup, okulun bütün projelerine maddi ve manevi olarak destek veren Medical Park Ordu Hastanesi Genel Müdürü Levent Karlıbel'e teşekkürlerini bildirerek, plaket verdiler.
Ordu Başöğretmen Anadolu Lisesi Okul Müdürü Muzaffer Kesik, Biyoloji Öğretmenleri Ümit Kökçüoğlu ve Selahattin Özbucak ve ayrıca Okul Aile Birliği'nden Tülay Mutlu Medical Park Ordu Hastanesi'ne gelerek Levent Karlıbel' i ziyaret ettiler.
Okul Müdürü Muzaffer Kesik yaptığı konuşmada, "Bir Ümit Bir Gelecek, Oyuncak Kütüphanesi, organ bağışına karşı farkındalık oluşturmak amacıyla gerçekleştirilen Gökyüzünde Bir Işıkta Sen Yak gibi birçok projemize, Medical Park Ordu Hastanesi olarak maddi ve manevi desteklerinizden dolayı teşekkür ederiz" dedi.
Levent Karlıbel ise, "Ülkemizin geleceği pırıl pırıl çocuklarımızın yetiştiği ve böyle önemli projelere imza atan bir okula destek vermekten çok mutluyuz. Ordu ilimizi hangi alanda olursa olsun, gerek yurt içi gerek yurt dışında temsil eden çocuklarımıza imkanlarımız elverdiği müddetçe katkılarımız her zaman devam edecektir" diye konuştu.
(RCP-SLH-Y)

14.12.2012 15:45:44 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT