1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Leoparlar'dan Yaşar Sevim'e Vefa

Leoparlar'dan Yaşar Sevim'e Vefa

Leoparlardan Yaşar Sevime Vefa
A+A-

Ankaraspor Futsal takımı, Karşıyaka İdman Yurdu ile oynadığı ve 10-4'lük skorla galip ayrıldığı karşılaşmaya 4 yıl önce aramızdan ayrılan Türk sporunun duayenlerinden Prof. Dr. Yaşar Sevim anısına pan

Ankaraspor Futsal takımı, Karşıyaka İdman Yurdu ile oynadığı ve 10-4'lük skorla galip ayrıldığı karşılaşmaya 4 yıl önce aramızdan ayrılan Türk sporunun duayenlerinden Prof. Dr. Yaşar Sevim anısına pankartla çıktı.
Futsal Ligi Büyükler kategorisi 5. hafta mücadelesinde Karşıyaka İdman Yurdu takımıyla karşılaşan Ankaraspor sahadan 10-4'lük skorla ayrıldı. Ankaraspor Futsal takımı; 1976 yılında Türkiye Hentbol Federasyonu'nu kuran ve 1986 yılına kadar da Milli Takımlar Teknik Direktörlüğü görevini yürüten, Gazi Üniversitesi Antrenörlük Eğitimi Bölüm Başkanı'yken 2009 yılında kalp krizi sonucu vefat eden Türk sporunun duayen ismi Prof. Dr. Yaşar Sevim'i unutmadı. Sevim'i ölümünün 4. yılında, Ankaraspor Futsal takımı Karşıyaka İdman Yurdu karşılaşmasına üzerinde "Türk sporuna büyük hizmetleri olan Prof. Dr. Yaşar Sevim Hocamızı saygıyla anıyoruz" yazılı pankartla çıktı.
(SU-Y)

14.02.2013 10:39:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT