1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Lenovo Akıllı Telefon Pazarına Hızlı Bir Giriş Yapmayı Planlıyor

Lenovo Akıllı Telefon Pazarına Hızlı Bir Giriş Yapmayı Planlıyor

Lenovo Akıllı Telefon Pazarına Hızlı Bir Giriş Yapmayı Planlıyor
A+A-

Bilgisayar sektöründe başarılı olan ve aynı başarıyı akıllı telefonlarda da göstermek isteyen Lenovo bu pazara da giriş yapmayı düşünüyor. Motorola'yı aldıktan sonra dikkatleri üstünde toplayan Lenovo, nasıl telefonlarla geleceği büyük bir merak konusu.

Motorola'nın Lenovo adı altında piyasaya süreceği telefonların ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor. Lenovo Türkiye'nin ilerleyen günlerde Türkiye'de bir lansman düzenlemesi ve lansmanda yeni telefon veyahut telefonların tanıtılması bekleniyor. Ürünler hakkında bilgi vermekten kaçınan yöneticiler cep telefonu tanıtım lansmanı öncesinde bazı anlaşmalar yaptıklarını söylemekten çekinmedi.

 

Lenovo, Türkiye'de akıllı telefon distribütörü olarak Indeks Bilgisayar ve Turkcell'le bağlantısı olan KVK ile anlaşma imzalamış durumda. Bu da tanıtılacak olan telefonların ülkemize bu kanallar aracılığı ile dağıtılacağını gösteriyor. En çok merak edilen soru ise şu; Motorola'nın hazırlamış olduğu Nexus 6'nın ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı. Bu konu tüm gizemini koruyor. 

A+A-

HABERE YORUM KAT