1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Lefke Avrupa Üniversitesi, Tanıtım İçin Muğla'da

Lefke Avrupa Üniversitesi, Tanıtım İçin Muğla'da

Lefke Avrupa Üniversitesi, Tanıtım İçin Muğlada
A+A-

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde eğitim ve öğretim veren Lefke Avrupa Üniversitesi yetkilileri, Üniversitenin tanıtımını yapmak amacıyla Muğla'ya geldi. Lefke Avrupa Üniversitesi'nin Turizm İşlet

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde eğitim ve öğretim veren Lefke Avrupa Üniversitesi yetkilileri, Üniversitenin tanıtımını yapmak amacıyla Muğla'ya geldi.
Lefke Avrupa Üniversitesi'nin Turizm İşletmeciliği ve Bilişim Yüksek Okul Müdürü Prof. Dr. Ayşen Türkman ve Ege temsilcisi Ahmet Gökeren, Muğla İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Önder Uçak'ı ziyaret etti.
Üniversiteleri hakkında bilgi veren ve Muğla'daki Eğitim-Öğretim faaliyetleri hakkında bilgi alan Türkman, Muğla'daki okulların yönetici ve Rehber Öğretmenleri ile görüşeceklerini, Üniversiteleri hakkında bilgi vereceklerini belirterek, eğitim seviyesi ve üniversite okuma oranı yüksek olan Muğla'nın Üniversiteleri için önemli bir yere sahip olduğunu ve Muğlalı öğrencileri Üniversitelerinde görmek istediklerini söyledi.
Muğla Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Önder Uçak, Muğla'nın enerjisi yüksek bir il olduğunu belirterek Eğitimde Üniversitelerle işbirliği içerisinde birçok önemli çalışmalara imza attıklarını söyledi.
(BT-MB-İK)

11.02.2013 12:06:50 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT