1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Lapseki Ak Parti Kadın Kollarında Yeni Oluşum

Lapseki Ak Parti Kadın Kollarında Yeni Oluşum

Lapseki Ak Parti Kadın Kollarında Yeni Oluşum
A+A-

Çanakkale'nin Lapseki ilçesinde, AK Parti Kadın Kolları Başkanlığına getirilen Sevda Kılıç, yeni yılda ilk istişare toplantısını gerçekleştirdi. Kendisini yalnız bırakmayan teşkilat üyelerine teşek

Çanakkale'nin Lapseki ilçesinde, AK Parti Kadın Kolları Başkanlığına getirilen Sevda Kılıç, yeni yılda ilk istişare toplantısını gerçekleştirdi.
Kendisini yalnız bırakmayan teşkilat üyelerine teşekkür eden Kılıç, Ak Parti ilçe binasında bir araya geldiği kadın kolları üyelerine mesajlar verdi. Başkan Kılıç, kadınlara yönelik yaptığı konuşmada, "Bugün bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim. Yeni yılın başladığı bugünlerde Türkiye'de ilklerin partisi olan Ak Parti onuncu yılını geride bırakmış bulunuyor. Çanakkale'nin nadide bir ilçesi olan Lapseki'de, Kadın Kolları Başkanlığına tayin edilmiş bulunmaktayım. Ben ve diğer yönetici arkadaşlarım, ilçe başkanım ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte partimizi yerelde ve genelde yeniden iktidara taşıyacağız. Tabii ki bu görevleri yerine getirirken yegane dayanağım siz AK Partili üyelerim olacak. Bu noktada bugün birbirimizi daha iyi tanımak, dayanışma adı altında birlikteliğimizi pekiştirmek üzere sizleri davet ettim. AK Partisi çatısı altında güzel başarılara imza atacağımıza inanıyorum" şeklinde konuştu.
(MU-GD-MŞ)

05.01.2013 11:13:56 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT