1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Lapa Lapa Kar Yağışı Altında Müthiş Operasyon

Lapa Lapa Kar Yağışı Altında Müthiş Operasyon

Lapa Lapa Kar Yağışı Altında Müthiş Operasyon
A+A-

Bitlis'in Tatvan ilçesinde düzenlenen operasyonda, bir kamyon içerisinde çeşitli markalarda 255 bin paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi. Bitlis ve Tatvan Emniyet müdürlükleri ekipleri, yoğun k

Bitlis'in Tatvan ilçesinde düzenlenen operasyonda, bir kamyon içerisinde çeşitli markalarda 255 bin paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.
Bitlis ve Tatvan Emniyet müdürlükleri ekipleri, yoğun kar yağışı altında gerçekleştirdikleri başarılı operasyonlarına bir yenisi daha ekledi. Van'dan Tatvan'a gelen 38 F 1417 plakalı kamyonda şüphe üzerine durdurularak arandı. Yapılan aramada kamyon kasasında çeşitli markalarda 255 bin paket gümrük kaçağı sigara ele geçirdi.
Kamyonun kasasındaki sigaraların görünmemesi için herhangi bir kamufle yapılmaması dikkat çekti. Yetkililer, kaçakçıların yollarda arama olmayacağı düşüncesiyle özellikle karlı günleri seçtiğini, ancak polisleri kar kış demeden çalışmalarını sürdürmelerinin kaçakçıların planını suya düşürdüğünü belirtti.
Olayda ismi açıklanmayan araç sürücüsü gözaltına alınırken, operasyonun Tokat Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleriyle ortaklaşa yapıldığı bildirildi.
(HO-MSA-Y)

10.01.2013 10:15:33 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT