1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Laç Ailesi'nden Başkan Yaman'a Ziyaret

Laç Ailesi'nden Başkan Yaman'a Ziyaret

Laç Ailesinden Başkan Yamana Ziyaret
A+A-

Dilovası'nın ileri gelen ailelerinden olan Laç Ailesi Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman'ı makamında ziyaret etti. Oldukça samimi ortamda geçen ziyarette Başkan Cemil Yaman, Laç ailesinin Dilova

Dilovası'nın ileri gelen ailelerinden olan Laç Ailesi Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman'ı makamında ziyaret etti.
Oldukça samimi ortamda geçen ziyarette Başkan Cemil Yaman, Laç ailesinin Dilovası'na ilk yerleşen ailelerden biri olduğunu ve Dilovası siyasetinde önemli rol oynadığını belirterek önümüzdeki süreçte bizlere katacağı desteklerinden dolayı memnun olduğunu ifade etti. Ayrıca Dilovası'na kazandırılan projeler hakkında da bilgi veren Başkan Yaman, "Göreve geldiği ilk günden bu güne ilçeyi ortak akılla yöneterek halkın hizmet alma ve sorunlarının çözümü için her kanalı işlettiklerine işaret ederek, hizmet ve çalışmalarımız ilçemizde yaşayan 45 bin nüfusun hepsine eşit hizmet götürülmesine yönelik olmaktadır. Dilovası göreve geldiğimizde Kocaeli'nin en sorunlu ilçesiydi. Ancak şuan alt yapısı en iyi ilçelerin başında gelmektedir. Üst yapı çalışmalarımızda hızlı bir şekilde sürmektedir. Dilovası halkının en büyük isteği olan Dilovası Hastanesini kısa sürede bitirerek halkımızın hizmetine sunacağız" dedi.
Başkan Cemal Yaman'ın göreve geldiği günden bu yana Dilovası'nda birçok önemli projelere imza attığını belirten Recep Laç "Yapılan çalışmalar gerçekten çok güzel ve takdire şayan, birlik ve beraberlik içinde olmak güzel çalışmaların önünü açar" diye konuştu.
(İÇ-İÇ)

11.01.2013 15:38:16 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT