1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kyçubyo Öğrencileri Gazete Çıkardı

Kyçubyo Öğrencileri Gazete Çıkardı

Kyçubyo Öğrencileri Gazete Çıkardı
A+A-

Trakya Üniversitesi Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Medya İletişim Topluluğu öğrencileri tarafından hazırlanan "Çapraz Haber" isimli gazetenin ilk sayısı yayımlandı. Sorumlu Yazı

Trakya Üniversitesi Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Medya İletişim Topluluğu öğrencileri tarafından hazırlanan "Çapraz Haber" isimli gazetenin ilk sayısı yayımlandı.
Sorumlu Yazı İşleri Müdürlüğü'nü Deniz Mutlu, Genel Yayın Yönetmenliği'ni Mazlum Kaya, Editörlüğünü Ezgi Şengül ve Merve Uçar ile Reklam ve Halkla İlişkiler Departmanı sorumluluğunu Gamze Göy ve Şerife Aydemir'in yaptığı Çapraz Haber'in ilk sayısı, dağıtılmaya başlandı.
Yaklaşık bin adet bastırılan gazete, ilk olarak KYÇUBYO'yu ziyaret eden Trakya Üniversitesi Rektörü Yener Yörük'e hediye edildi.
Gazetenin içeriğinde TÜ Rektörü Yener Yörük ve KYÇUBYO Müdürü Agah Sinan Ünsar ile yapılan röportaj, Keşan TSO'nun öğrenci komitesi çalışmalarıyla ilgili haber ve okul öğrencileri ile yapılan röportajlara yer verilirken, ayrıca bazı eğitici bilgiler de yer aldı.
(TB)

21.02.2013 11:48:54 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT