1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kuyumcu Cinayetinin Azmettiricisi Alaaddin Çakıcı'nın Eski Sağ Kolu Çıktı İstanbul

Kuyumcu Cinayetinin Azmettiricisi Alaaddin Çakıcı'nın Eski Sağ Kolu Çıktı İstanbul

Kuyumcu Cinayetinin Azmettiricisi Alaaddin Çakıcının Eski Sağ Kolu Çıktı  İstanbul
A+A-

Pendik'te kuyumcu Fuat Şengül'ün silahlı saldırı sonucu ölümüyle ilgili olarak polis, Alaattin Çakıcı'nın sağ kolu Adnan Çiçek'in de aralarında bulunduğu 5 kişiyi gözaltına aldı. Olay, 1 Ekim 2012 gü

Pendik'te kuyumcu Fuat Şengül'ün silahlı saldırı sonucu ölümüyle ilgili olarak polis, Alaattin Çakıcı'nın sağ kolu Adnan Çiçek'in de aralarında bulunduğu 5 kişiyi gözaltına aldı.
Olay, 1 Ekim 2012 günü Kaynarca Mahallesi Deniz Caddesi üzerinde bulunan Şengül Kuyumculuk önünde meydana gelmişti. Sabah, kuyumcu dükkânını açmaya gelen Fuat Şengül, iddiaya göre daha önce aralarında husumet bulunan bir kişinin silahlı saldırısına uğramıştı. Silahlı saldırı sonucu Şengül olay yerinde hayatını kaybetmişti. Görgü tanıklarının ifadesine göre saldırgan beyaz bir araca binerek kaçmıştı. Güvenlik kameralarını izleyerek, kaçan saldırganın kimliğini belirleyen polis, şüpheliyi aramaya başladı. Güvenlik güçleri kaçan saldırganla birlikte 5 kişiyi gözaltına aldı. Gözaltına alınan kişiler arasında Alaattin Çakıcı'nın sağ kolu Adnan Çiçek'in de bulunduğu öğrenildi. Adnan Çiçek'in, Bebek'te 1998 yılında Tevfik Nurullah Ağansoy'un öldürülmesi olayında adı geçmişti.
Cinayetin, zücaciye dükkanı işleten Adnan Çiçek'in, üst katındaki kuyumcu dükkanından su aktığı için Fuat Şengül'le aralarında çıkan kavga sonucu işlendiği iddia edildi.
(ÇK-ÖK-Y)

04.01.2013 14:51:23 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT