1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kütahya'da Ucuz Alış Veriş İzdihamı

Kütahya'da Ucuz Alış Veriş İzdihamı

Kütahyada Ucuz Alış Veriş İzdihamı
A+A-

Kütahya Paşam Sultan Mahallesi'nde açılan Gümrük Bazaar Spot Mağazası'nda, piyasaya göre ürünlerde yüzde 50'ye varan fiyat farklılıkları tüketicinin yüzünü güldürdü. İşletme yetkilileri, mağazada

Kütahya Paşam Sultan Mahallesi'nde açılan Gümrük Bazaar Spot Mağazası'nda, piyasaya göre ürünlerde yüzde 50'ye varan fiyat farklılıkları tüketicinin yüzünü güldürdü.
İşletme yetkilileri, mağazada A'dan Z'ye tüm ürünleri bulmak mümkün olduğu belirterek, "Gümrük Spot Mağazası adına yakışır bir şeklide direk üretici firmalardan nakit alım gücünün oluşturduğu pazarlık gücü ile müşterilerine binlerce çeşit sunmaktadır. Bu yüzden fiyatlarımızın hiçbir firma ile kıyaslanması mümkün değildir. Piyasa ile yüzde 30 hatta, yüzde 50'lere varan fiyat farklarımız bulunmaktadır. Halkımızın, Gümrük Spot Mağazası'na uğrayarak kendilerine sunulan bu imkanlardan yararlanmalarını bekliyoruz" dediler.
Açılış töreni sonrası alış veriş yapmak için mağazaya hücum eden vatandaşlarla, mağaza yetkilileri arasında sert tartışmalar yaşandı.
Mağaza yetkilileri, izdiham olmaması için vatandaşları grup halinde içeriye aldıklarını ifade ettiler.
(EFE-

01.02.2013 13:30:30 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT