1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kütahya-balıkesir Karayolu'na Sıcak Asfalt

Kütahya-balıkesir Karayolu'na Sıcak Asfalt

Kütahya-balıkesir Karayoluna Sıcak Asfalt
A+A-

AK Parti Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu, Kütahya-Balıkesir karayolunun tamamını bölünmüş BSK sıcak asfalt olacağını bildirdi. Kavuncu, yaptığı açıklamada, "Bir hayalimiz daha gerçek oldu Kütahy

AK Parti Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu, Kütahya-Balıkesir karayolunun tamamını bölünmüş BSK sıcak asfalt olacağını bildirdi.
Kavuncu, yaptığı açıklamada, "Bir hayalimiz daha gerçek oldu Kütahya Balıkesir karayolunun tamamı bölünmüş, BSK sıcak asfalt oluyor. Başbakan'ımızın vizyonu ve yüksek iradeleri ile, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Binali Yıldırım tarafından Kütahya Balıkesir karayolunun tamamının bölünmüş yol, BSK sıcak asfalt olarak tamamlanması talimatı verilmiştir. Bu kapsamda Tavşanlı Dursunbey arasında kalan bölümün de ödeneği ayrılmış ve 2013 yılı yatırım programına alınmıştır. En yakın zamanda ihalesi yapılacaktır. Bu yol ile sadece Kütahya Balıkesir'e değil, Anadolu Avrupa'ya bağlanmış olacaktır. Toplumlar birbiriyle kucaklaşacak, bölgemiz gelişecek, bu yol insanların sevgisini ve özlemini giderecektir.'Biz bu milletin hizmetkarıyız' diyen Başbakan'ımızın Kütahya'mıza sunduğu muhteşem eser ve hizmetleri, Bakanımız Binali Yıldırım'a Kütahya'mıza verdiği önem ve icraatleri nedeniyle şükran ve minnetlerimizi sunuyoruz. Kütahya'mıza ve ülkemize hayırlı uğurlu olsun" dedi.
(İÖ-EFE)

14.02.2013 11:54:42 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT