1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kuştepe Ormanı'nda Sağlıklı Yaşam Yürüyüşleri

Kuştepe Ormanı'nda Sağlıklı Yaşam Yürüyüşleri

Kuştepe Ormanında Sağlıklı Yaşam Yürüyüşleri
A+A-

Doğal güzelliği korunarak Çayırova'ya kazandırılan Kuştepe Ormanı'nda sağlıklı yaşam yürüyüşleri devam ediyor. Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş tarafından düzenlenen sabah yürüyüşleri baya

Doğal güzelliği korunarak Çayırova'ya kazandırılan Kuştepe Ormanı'nda sağlıklı yaşam yürüyüşleri devam ediyor.
Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş tarafından düzenlenen sabah yürüyüşleri bayanlar tarafından da büyük ilgi görüyor. 7'den 70'e herkesin ilgi gösterdiği sağlıklı yaşam yürüyüşleri her hafta olduğu gibi yine Cumartesi sabahı gerçekleştirildi. Doğal güzelliği korunarak oluşturulan yürüyüş parkurunda sporseverlerin katılımı ile gerçekleştirilen yürüyüş yaklaşık 1 saat sürdü. Başkan Akbaş'ın önderliğinde gerçekleştirilen sağlıklı yaşam yürüyüşünde bayanlarında yoğun ilgisi görülürken, yürüyüşlerin mevsim durumuna göre her hafta düzenli olarak devam edeceği belirtildi.
Doğa ile iç içe olan Kuştepe Ormanı'nda yürüyüşe katılan vatandaşlara teşekkürlerini sunan Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, her Cumartesi gerçekleştirilen yürüyüşlere Çayırova halkını davet etti. Gerçekleştirilen sabah yürüyüşünde hem spor yapmanın hem de sağlıklı yaşam adına önemli adımlar atmanın önemini vurgulayan başkan Akbaş, Kuştepe Ormanı'nın doğal güzelliğinde spor yapmanın çok güzel bir etkinlik olduğunu belirtti.
(UU)

03.12.2012 11:13:02 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT