1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kuşadası'nda 1'i Yabancı Uyruklu 8 Çift, Sevgililer Gününde Dünyaevine Girdi

Kuşadası'nda 1'i Yabancı Uyruklu 8 Çift, Sevgililer Gününde Dünyaevine Girdi

Kuşadasında 1i Yabancı Uyruklu 8 Çift, Sevgililer Gününde Dünyaevine Girdi
A+A-

Kuşadası'nda biri yabancı uyruklu olmak üzere 8 çift, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde dünyaevine girdi. Kuşadası'nda evlilik tarihlerinin özel olmasını ve unutulmamasını isteyen çiftler, 14 Şubat Sevg

Kuşadası'nda biri yabancı uyruklu olmak üzere 8 çift, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde dünyaevine girdi.
Kuşadası'nda evlilik tarihlerinin özel olmasını ve unutulmamasını isteyen çiftler, 14 Şubat Sevgililer Günü nikah masasına oturdu. Kuşadası Belediyesi Kültür-Sosyal İşler Müdürü ve aynı zamanda evlendirme memuru olan M. Nail Ceylan, Belediye Evlendirme Salonu'nda gün içerisinde 8 çiftin nikahını kıydı. Evlilik yıl dönümlerinin özel olmasını isteyen çiftlerin nikah 14 Şubat'a randevu aldıklarını belirten Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ceylan, gün içerisinde biri yabancı uyruklu olmak üzere 8 çiftin nikahını kıydığını söyledi.
Kuşadası'nda Sevgililer gününde dünyaevine giren Zehra CankurGökhan Çömrü, Şerife BeğtaşŞefik Ergin, Dilek YıldızÖnder Soyer, Melek BitirimAkın Durmaz, Leman YıkılmazAkgün Kevri, Şaziye Deniz MutluHalil Yüzkesen, Nino GurgenidzeFahrettin Çelik ve Nurçin Kıvılcım-Gazi Enezgiç isimli çiftler ise özel bir tarihte evlenmekten duydukları mutluluğu dile getirdi.
(ZH-Y)

15.02.2013 01:58:08 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT