1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kuşadası Efes Kongre Merkezinde İlk Konser

Kuşadası Efes Kongre Merkezinde İlk Konser

Kuşadası Efes Kongre Merkezinde İlk Konser
A+A-

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ın da katılacağı Kuşadası Efes Kongre Merkezi'ndeki ilk konserde Anadolu Filarmoni Orkestrası sahne alacak. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı Anadolu Filarm

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ın da katılacağı Kuşadası Efes Kongre Merkezi'ndeki ilk konserde Anadolu Filarmoni Orkestrası sahne alacak.
Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı Anadolu Filarmoni Orkestrası Kuşadası Efes Kongre Merkezi'nde konser veriyor.
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ın katılımıyla Kuşadası Efes Kongre Merkezi'nde sanatseverlerle buluşacak olan Anadolu Filarmoni Orkestrası Türk sanat müziği, Türk halk müziği ile klasik batı müziği ve caz türlerinden örnekler sunacak. Türk ve yabancı halk danslarının yanı sıra modern dans örneklerinin de yer alacağı konserde TRT sanatçısı Elif Güreşçi, Türk Halk Müziği Sanatçısı Bedia Akartürk, Lütfi Tuna, Canan Günçer ve Bakanlık sanatçısı Levent Akpınar solist olarak sahne alacak.
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ın katılımıyla gerçekleşecek Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü İzmir Anadolu Filarmoni Orkestrası'nın konserine
tüm Aydınlılar davet edildi. Kuşadası Efes Kongre Merkezi'nde ilk konser olacak olan Anadolu Filarmoni Orkestrası'nın konseri yarın akşam saat 20.00'de başlayacak.
(MB-İK)

18.01.2013 13:11:49 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT