1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kuşadalı Rehberlere Tanıtım Gezisi

Kuşadalı Rehberlere Tanıtım Gezisi

Kuşadalı Rehberlere Tanıtım Gezisi
A+A-

Aydın merkezi ile çevresine daha fazla turist getirmek amacıyla Kuşadası Rehberler Derneği, Aydın Ticaret Odası ve Aydın Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü işbirliğiyle başlatılan tanıtım çalışmaları devam

Aydın merkezi ile çevresine daha fazla turist getirmek amacıyla Kuşadası Rehberler Derneği, Aydın Ticaret Odası ve Aydın Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü işbirliğiyle başlatılan tanıtım çalışmaları devam ediyor.
Bu kapsamda, Kuşadası Rehberler Derneği üyesi rehberler için Tralleis antik kenti, Aydın Arkeoloji Müzesi ve Nysa Antik Kenti'ni kapsayan tanıtım gezisi düzenlendi.
Kuşadası'ndan çok sayıda rehberin büyük ilgi gösterdiği tanıtım çalışmalarına Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürü Nuri Aktakka, Adnan Menderes Üniversitesi(ADÜ) Öğretim Üyesi Tralleis Kazısı Bilimsel Danışmanı Prof. Dr. Aslı Saraçoğlu, Kuşadası Rehberler Derneği Başkanı Meral Orhan, Aydın Ticaret Odası (AYTO) Kültürevi sorumlusu İlknur Karaçayır da katıldı. Aydın il Kültür ve Turizm Müdürü Nuri Aktakka, rehberlere yönelik tanıtım çalışmalarına büyük önem verdiklerini belirterek, 2 Şubat Cumartesi günü ise Aydın il merkezindeki sicil mimari örneklerinin gezileceğini açıkladı.
(ZH-MB-İK)

28.01.2013 10:02:38 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT