1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kurtuluş İlkokulu'nda Satranç Turnuvası Düzenlendi

Kurtuluş İlkokulu'nda Satranç Turnuvası Düzenlendi

Kurtuluş İlkokulunda Satranç Turnuvası Düzenlendi
A+A-

Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Satranç Federasyonu'nun düzenlediği Salihli Yaş Grupları Satranç Turnuvası, Manisa merkez ve ilçelerinden gelen sporcuların katılımlarıyla Kurtuluş Fevz

Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Satranç Federasyonu'nun düzenlediği Salihli Yaş Grupları Satranç Turnuvası, Manisa merkez ve ilçelerinden gelen sporcuların katılımlarıyla Kurtuluş Fevzi Lütfi Karaosmanoğlu İlkokulu'nda gerçekleştirildi.
Kurtuluş Fevzi Lütfi Karaosmanoğlu İlkokulu'nun idaresi ve personelinin çalışmaları sonunda sporcular ve aileleri güzel bir hafta sonu geçirmiş oldu. Katılımcılar, misafirperverliklerinden dolayı okul idaresine ve personeline teşekkür ettiler. Turnuvada görev alan İl hakemleri Arif Gürler, Eşref Akiş, Hacı Akgün, Yavuz Erdem, Ali Şentürk, Ali Özbudak ve Belgin Karaca, sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesinde büyük katkısı olan okul idaresine ve personeline teşekkürlerini iletti. Okul müdürü Sedat Günay ise, böyle faaliyetleri okullarında düzenlemekten büyük mutluluk duyduklarını belirtti.
(ES-ERG-Y)

08.01.2013 14:07:10 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT