1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kurtlar Vadisi'nin 'eşref Bey'i Yalova Belediye Başkanlığına Aday

Kurtlar Vadisi'nin 'eşref Bey'i Yalova Belediye Başkanlığına Aday

Kurtlar Vadisinin eşref Beyi Yalova Belediye Başkanlığına Aday
A+A-

Kurtlar Vadisi dizisinin Eşref Bey'i eski Yalova Belediye Başkanı Barbaros Binicioğlu, 2014 yılında yapılacak seçimlerde yeniden AK Parti'den aday adayı olacağını açıkladı. 2004-2009 yılları arasında

Kurtlar Vadisi dizisinin Eşref Bey'i eski Yalova Belediye Başkanı Barbaros Binicioğlu, 2014 yılında yapılacak seçimlerde yeniden AK Parti'den aday adayı olacağını açıkladı.
2004-2009 yılları arasında Yalova Belediye Başkanlığı görevini yürüten Barbaros Binicioğlu, 2009 yılında başkanlığı Yakup Koçal'a kaptırmıştı. Ardından sinema dünyasına adım atan ve Kurtlar Vadisi dizisinde rol alan Binicioğlu, 2014 yılında yapılacak seçimde yeniden AK Parti'den aday adayı olacağını açıkladı. Binicioğlu, "Son günlerde Yalova siyasetinde yaşanan gelişmeler sebebiyle Yalovalı hemşehrilerimden ve partimin teşkilatlarından yoğun bir şekilde telefon almaktayım. Ayrıca yine yüz yüze yaptığım görüşmelerde de aynı şekilde 2014 yerel seçimlerinde aday olup olmayacağım soruluyor. 2004 2009 yılları arasında ahlaki, hukuki ilkelerden ayrılmadan var gücümle Yalova halkına hizmet ettim. Yalovalıları hiç bir zaman aldatmadım, bana yapılan gayriahlaki söylenti ve yalanlara karşı ben ne parti teşkilatımdan kimseyi ne de rakiplerimi rencide edecek davranışlar içerisinde oldum. İhanet içerisinde hiçbir zaman olmadım. Büyük bir heyecan ve onurla sürdürdüğüm bu görevimi herkesin bildiği gibi hem içerisinden hem dışarısından gelen etik olmayan hareketler, belki de benim de bilmeyerek de olsa yapmış olabileceğim hatalar yüzünden 2009 seçimleri ile bırakmak zorunda kaldım. Yalova halkının nezdinde ne bir hırsızlık ne bir yolsuzluk ile anıldım. Yalova'nın geldiği durum itibarıyla vicdanen aday adaylığına karar verdim. Kimseye hakaret etmeden, eğilmeden, bükülmeden, yalana dolana başvurmadan, mertçe, yine olduğum gibi görünerek mücadelemi söndüreceğim. Eğer Yalova halkı, partim ve milletvekilimizin desteği olursa 2014 seçimlerinde Allah'ın izni ile karşınıza aday olarak çıkmak en büyük dileğimdir" diye konuştu.
(SÇ-MŞ-GS-Y)

21.02.2013 12:30:26 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT