1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kurtlar Vadisi Pusu'da Hüzünlü Veda! Ana Vadi'ye Veda Ediyor..

Kurtlar Vadisi Pusu'da Hüzünlü Veda! Ana Vadi'ye Veda Ediyor..

Kurtlar Vadisi Pusu'da Hüzünlü Veda! Ana Vadi'ye Veda Ediyor..
A+A-

Türkiye'nin en istikrarlı ve en çok izlenilen dizilerinden biri olan Kurtlar Vadisi Pusu'ya bu hafta Nazife Anne'nin vefaatı damga vuracak! Nefeslerin tutularak izlendiği dizine Ana'nın ölümü izleyicileri hüzünlendiriyor. Ömer Baba'dan sonra Nafize Ana'nı

Türkiye'nin en istikrarlı ve en çok izlenilen dizilerinden biri olan Kurtlar Vadisi Pusu'ya bu hafta Nazife Anne'nin vefaatı damga vuracak! Nefeslerin tutularak izlendiği dizine Ana'nın ölümü izleyicileri hüzünlendiriyor. Ömer Baba'dan sonra Nafize Ana'nında diziden ayrılması yaprak dökümünü gösteriyor.  Serpil Tamur, vadiye işte böyle veda edecek.

Kurtlar Vadisi Pusu'da dizinin efsane isimlerinden biri daha diziye veda ediyor. Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'da bu hafta üzen bir ayrılık yaşanacak. Sevilen dizinin Nazife annesi ekrana veda ediyor.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Nazife Anne karakterini canlandıran Serpil Tamur, diziden ayrıldı. Rolü gereği vefat ederek ayrılan Serpil Tamur Polat Alemdar’ı annesiz bıraktı.

A+A-

HABERE YORUM KAT