1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kursu Biteren Emlak Danışmanlarının Belge Sevinci

Kursu Biteren Emlak Danışmanlarının Belge Sevinci

Kursu Biteren Emlak Danışmanlarının Belge Sevinci
A+A-

Balıkesir'in Edremit Halk Eğitim Merkezi (EHEM) tarafından açılan, 'Emlak Danışmalığı' kursunda başarılı olan kursiyerlere sertifikaları düzenlenen törenle verildi. Öğretmenevinde düzenlenen törene

Balıkesir'in Edremit Halk Eğitim Merkezi (EHEM) tarafından açılan, 'Emlak Danışmalığı' kursunda başarılı olan kursiyerlere sertifikaları düzenlenen törenle verildi.
Öğretmenevinde düzenlenen törene, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Şaban Altınsuyu, Bilal Bilen, İmam Hatip Orta Okulu Müdürü Mehmet Karabulut, Yılmaz Akpınar Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdürü Orhan Koç, Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcıları M.Halil Dikici, Mehmet Kundakçı ile kursta görev alan usta öğreticilerden Ali Hikmet Altuğ, Hamide Çom ile kursiyerler katıldı. Törende konuşan EHEM Müdürü İsmail Damar, "Merkez olarak hayata dair her alanda, eğitim ihtiyacı hissedilen her yerde ilk akla gelen eğitim ve kültür merkezi olmak sloganıyla çalışıyoruz. 120 saat süreli hafta içi 5 gün açılan ve yaklaşık 1 ay süren kursumuza 103 kursiyer kayıt yaptırmış ve bu kursiyerlerimizden 59 kursiyerimiz kursu başarıyla tamamlayarak belge almaya hak kazanmışlardır. Kursumuzda mesleğin gerektirdiği nitelikleri kazandırabilmek amacıyla, Emlak Pazarlama ve Değerlendirme, Halkla İlişkiler, Hukuk, Kadastro, Tapu ve Şehir Planlamacısı, Emlak Danışmanı, Rehber Öğretmen, Tapu Sicil ve Kadastro alanlarında değerli usta öğreticilerimiz görev aldılar. Öğretmenlerimiz Nevin Sayman, Hamide Çom, Erdoğan Yılmaz, Orhan Yıldırım, Av. Emin Yalçıntaş, Ali Hikmet Altuğ'a ve değerli yardımcılarıma verdikleri emeklerinden dolayı, teşekkür ediyorum. Belge almaya hak kazanan kursiyerlerimizi tebrik ediyor ve meslek hayatınızda başarılar ve bol kazançlar diliyorum." dedi. Belge dağıtımı sonrası tören, kursiyerlere çeşitli ikramlarda bulunulması ile sona erdi.
(BT)

12.01.2013 15:31:42 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT