1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Küre Emniyet Müdürlüğü, Sahteciliğe Karşı Afişli Mücadele Başlattı

Küre Emniyet Müdürlüğü, Sahteciliğe Karşı Afişli Mücadele Başlattı

Küre Emniyet Müdürlüğü, Sahteciliğe Karşı Afişli Mücadele Başlattı
A+A-

Küre Emniyet Müdürlüğü, kent merkezinin işlek noktalarına, okullara, kahvehanelere ve gözle görülebilecek noktalara yerleştirilen afişler ile dolandırıcılık ve sahtecilik vakalarına önlemeye çalışıyor

Küre Emniyet Müdürlüğü, kent merkezinin işlek noktalarına, okullara, kahvehanelere ve gözle görülebilecek noktalara yerleştirilen afişler ile dolandırıcılık ve sahtecilik vakalarına önlemeye çalışıyor.
Vatandaşların dolandırıcılık ve sahtecilik gibi olaylara karşı dikkatini çekmek için asılan afişler, büyük ilgi gördü.
Küre İlçe Emniyet Amiri Mehmet Yavuz, toplumun güvenliğinin ve huzurunun her şeyin üzerinde tutulması gerekliliğini belirterek, vatandaşlardan gelecek istekler ve talepler doğrultusunda halkı el ele vererek kentin güvenliğinin sağlanmasının en güzel yol olacağını ifade etti.
Özellikle yaklaşan kış mevsiminde oluşabilecek kazalar konusunda sürücüleri uyaran Yavuz, sürücülerin araçlarında kış şartlarında gerekli olan teçhizatlarının (zincir, takoz, vb.) bulundurmaları tavsiyesinde bulundu.
Yavuz, halkın sağlığının, güvenliğinin her şeyin üstünde tutulması gerektiğini ifade ederek, bu hususta da gerekli tedbirlerin alınarak uygulamaya konulduğunu söyledi.
(Vİ-SA-Y)

16.12.2012 15:57:38 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT