1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kur'an Kursu Yardım Bekliyor

Kur'an Kursu Yardım Bekliyor

Kuran Kursu Yardım Bekliyor
A+A-

Bursa'nın Yenişehir ilçesinde, yapımına geçen yıl başlanan Kur'an kursu inşaatı hayırseverlerin yardımını bekliyor. Yenişehir Müftüsü Mehmet Nedim Bakır, inşaatın kabasının bittiğini belirterek, "T

Bursa'nın Yenişehir ilçesinde, yapımına geçen yıl başlanan Kur'an kursu inşaatı hayırseverlerin yardımını bekliyor.
Yenişehir Müftüsü Mehmet Nedim Bakır, inşaatın kabasının bittiğini belirterek, "Tamamen hayır sever vatandaşların katkıları ile gerçekleştirilen Kur'an kursumuzun kaba inşaatı bitti. Şu an alttan ısıtması tamanlandı. Şap atıldı. İç sıvası tamamlandı. Dış sıvanın da büyük bölümü tamamlandı. Şu an montalama devam ediyor. Kapı ve pencerelerin takılmasına yakın zamanda başlanacak. Bölgenin en modern Kur'an kursunu Yenişehir'e yapıyoruz' dedi.
Bu zamana kadar yapılan tüm çalışmaların hayır sevenlerin katkıları ile yapıldığını belirten Müftü Bakır, "Bizlere yardım eden herkesten Allah razı olsun. Yapılacak biraz daha işimiz var. İnşallah katkılarla bunları da tamamlayıp en kısa zamanda kursumuzu faaliyete geçirmek istiyoruz. Burada kızlarımız hafız olacak. Yardımın en güzeli bu tür yardımlardır. Çünkü insanın amel defterini kapatmaz. Burada eğitim gören, hafız olan bütün kızlarımızın sevabına ortak olacaklar' diye konuştu.
(MŞ)

07.02.2013 13:40:37 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT