1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kur'an Kursu Öğrencilerine Madde Bağımlılığı Semineri Verildi

Kur'an Kursu Öğrencilerine Madde Bağımlılığı Semineri Verildi

Kuran Kursu Öğrencilerine Madde Bağımlılığı Semineri Verildi
A+A-

Manisa Valiliği tarafından başlatılan ve Akhisar'da da çeşitli kurumların katkılarıyla yürütülen "Umutlar Çiçek Açsın" projesi kapsamında, Ulucami Vakfı Konferans Salonu'nda, Kur'an Kursu öğreticileri

Manisa Valiliği tarafından başlatılan ve Akhisar'da da çeşitli kurumların katkılarıyla yürütülen "Umutlar Çiçek Açsın" projesi kapsamında, Ulucami Vakfı Konferans Salonu'nda, Kur'an Kursu öğreticilerine madde bağımlılığı ile ilgili seminer verildi.
Seminere Toplum Destekli Polislik Büro Amir Vekili Hebile Turhan, polis memuru Gizem Diri, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memurları Reşat Yılmaz ve Şakir Çoban katıldı.
Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memurlarının slayt destekli sunumunda, öğrencilere "Madde Kullanımı ve Bağımlılık Nedir? Madde Kullanımı ve Bağımlılık Tehlikesi Nereden ve Kimden Gelir? Bağımlılık Yapıcı Maddelerden Korunma Yolları Nelerdir?" gibi konularda bilgi verildi. Madde kullanımıyla hayatı kararanlardan çarpıcı örnekleri, öğrenciler ibretle izledi.
(BG-ERG-Y)

16.01.2013 16:35:46 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT