1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kur'an-ı Kerim'e Geçen Öğrenciler İçin Program Düzenlendi

Kur'an-ı Kerim'e Geçen Öğrenciler İçin Program Düzenlendi

Kuran-ı Kerime Geçen Öğrenciler İçin Program Düzenlendi
A+A-

Mehmet Kırcalı Kız Kur'an Kursu'nda, duaları öğrenerek Kur'an-ı Kerim'e geçen kursiyerlere, sertifikaları ve hediyeleri verildi. 15 ila 81 yaşları arasında 40 öğrencinin eğitim gördüğü Mehmet Kırca

Mehmet Kırcalı Kız Kur'an Kursu'nda, duaları öğrenerek Kur'an-ı Kerim'e geçen kursiyerlere, sertifikaları ve hediyeleri verildi.
15 ila 81 yaşları arasında 40 öğrencinin eğitim gördüğü Mehmet Kırcalı Kız Kur'an Kursu'nda, kursiyerler Kur'an-ı Kerim'e geçmenin heyecanını yaşadı. Belediye Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen programa; Müftü Yardımcısı Musa Çiftçi, iş adamı Osman Yıldırım ve kurs öğrencileri katıldı.
Kur'an-ı Kerim ziyafeti ile başlayan program; şiirlerin okunması, ney dinletisi ve duaların okunmasıyla devam etti.
Mehmet Kırcalı Kız Kur'an Kursu Müdürü Nazlı Yıldırım yaptıkları açılış konuşmasında, amaçlarının insanların Kur'an ahlakıyla ahlaklanmasına yardımcı olmak olduğunu ifade etti.
Müftü Yardımcısı Musa Çiftçi de, duaları öğrenen öğrencilerin Kur'an-ı Kerim'i tecvitli olarak öğrenmelerini ve hafızlık kabiliyeti olanların hafız olmaları için gayret göstermesi gerektiğini dile getirdi.
Programda iş adamı Osman Yıldırım'a, Musa Çiftçi tarafından Kur'an kursuna verdiği destekten dolayı teşekkür plaketi verildi. Yıldırım, bu tür hayır işlerine her zaman destek olacaklarını söyledi.
Programın sonunda, kursiyerlere sertifikaları ve hediyeleri verildi.
(AHM-SO-Y)

21.01.2013 16:45:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT