1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kurallara Uymayanlara Ceza Yağdı Emrah Varol Denizli

Kurallara Uymayanlara Ceza Yağdı Emrah Varol Denizli

Kurallara Uymayanlara Ceza Yağdı  Emrah Varol    Denizli
A+A-

Denizli Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından yapılan denetimlerde, başta hız ihlali olmak üzere bin 271 sürücüye ceza uygulandığı açıklandı. Denizli Emniyet Müdürlüğü Trafik

Denizli Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından yapılan denetimlerde, başta hız ihlali olmak üzere bin 271 sürücüye ceza uygulandığı açıklandı.
Denizli Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'nün 23-29 Kasım tarihleri arasında yaptığı çalışmalarla ilgili rapor yayınladı. Rapora göre, duraklama ve park başta olmak üzere bin 68 sürücüye ceza kesilirken, hız ihlali yapan sürücü sayısının fazla olması dikkat çekti. Açıklanan verilere göre bir hafta içinde 3 bin 307 araç kontrol edildi. Yapılan kontroller çerçevesinde 200 araç sürücüsüne hız ihlalinden, 39 araç sürücüsüne kırmızı ışık ihlalinden, 109 araç sürücüsüne seyir halinde cep telefonu ile konuşmaktan, 279 araç sürücüsüne duraklama ve park etmenin yasak olduğu yerlere park etmekten,108 araç ve motosiklet sürücüsüne emniyet kemeri ve kask takmamaktan, 53 araç sürücüsüne ehliyetsiz, yetersiz ehliyet ve alkollü olarak araç kullanmaktan, 77 sürücüye görüşü engelleyici eşya, süs kullanmaktan, 106 araç sürücüsüne muayenesiz araç kullanmaktan, 28 araç sürücüsüne durak harici ve fazla yolcu almaktan,20 sürücü ve firmaya arızalı takograf ile taşıma sınırı üzerinde yük almaktan, 252 araç sürücüsüne Karayolları Trafik Kanunun diğer maddelerinden olmak üzere toplam bin 271 sürücüye cezai işlem uygulandığı açıklandı. Bu süreçte 33'ü yaralamalı 27'si maddi hasarlı olmak üzere 60 kazanın meydana geldiği kaydedilirken, ölümlü kazanın gerçekleşmediği açıklandı. (EV-CE)

30.11.2012 14:33:56 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT