1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kumbara İki Günde Dolmaya Başladı

Kumbara İki Günde Dolmaya Başladı

Kumbara İki Günde Dolmaya Başladı
A+A-

Edirne Belediyesi tarafından ihtiyaç fazlası kitap ve oyuncakların ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılması amacıyla başlatılan seyyar 'Kitap ve Oyuncak Evi' projesine vatandaşların ilgisi sürüyor. Kamp

Edirne Belediyesi tarafından ihtiyaç fazlası kitap ve oyuncakların ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılması amacıyla başlatılan seyyar 'Kitap ve Oyuncak Evi' projesine vatandaşların ilgisi sürüyor. Kampanya başlayalı henüz iki gün olmasına rağmen vatandaşlar şimdiden kumbaraya onlarca kitap ve oyuncak yardımında bulundu.
Edirne Belediyesi sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, ihtiyaç fazlası kitap ve oyuncakların çocuklara ulaşmasını sağlamak amacıyla yaptırdığı 'Kitap ve Oyuncak Evi' beklenen ilgiyi görüyor. Belediye ekipleri tarafından önceki gün Saraçlar Caddesi'ne konulan seyyar kumbara, iki günde dolmaya başladı.
Vatandaşların ellerindeki ihtiyaç fazlası kitap ve oyuncakları bırakmasıyla her geçen gün giderek dolmaya başlayan kumbara ilerleyen günlerde belediye yetkilileri tarafından açılarak ihtiyaç sahibi çocuklara dağıtılacak.
(ORA)

18.01.2013 13:45:02 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT