1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kumbahçe'deki Çalışmalar Hızlandı

Kumbahçe'deki Çalışmalar Hızlandı

Kumbahçedeki Çalışmalar Hızlandı
A+A-

Muğla'nın Bodrum ilçe Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Kumbahçe'de yapılan çalışmaları inceledi. Bodrum Belediyesi Meclis Üyesi Vedat Bozbey'le birlikte Kumbahçe sahilini gezen Başkan Mehmet Kocadon,

Muğla'nın Bodrum ilçe Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Kumbahçe'de yapılan çalışmaları inceledi.
Bodrum Belediyesi Meclis Üyesi Vedat Bozbey'le birlikte Kumbahçe sahilini gezen Başkan Mehmet Kocadon, burada yapılan çalışmalarla ilgili olarak Bodrum Belediyesi Teknik koordinatörü Onur Çevik'ten bilgiler aldı. İncelemeleri sırasında, ekonomik ömrünü doldurduğu için yenileme çalışmaları yapılan Kumbahçe'deki rıhtım hakkında da bilgiler alan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, zaman zaman olumsuz hava koşulları yaşansa da Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin özverili çalışmaları sayesinde tüm yenilemelerin turizm sezonu başlamadan önce bitirileceğini söyledi.
TARİHİ KİLİSE YENİDEN TURİZME KAZANDIRILACAK
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon tarihi kilisede yapılmakta olan çalışmaları da yakından inceledi. Pamukkale Üniversitesi'nin vermiş olduğu çürük kararından sonra binada hizmet vermekte olan Halk Eğitim Merkezi binayı tahliye eder etmez kilisenin temelinin ortaya çıkartılması için çalışmalara başlandı. Kilisenin etrafı tahta perde ile çevrildikten sonra temel ve duvarlardaki kaplamalar ile binanın çatısındaki izolasyon kaplamaları itinalı bir şekilde temizleniyor.
(EA-İK)

02.02.2013 14:06:14 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT