1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kumartaşlı'dan Dinar Protokolüne Ziyaret

Kumartaşlı'dan Dinar Protokolüne Ziyaret

Kumartaşlıdan Dinar Protokolüne Ziyaret
A+A-

Türkiye Harp Malulu Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Dinar İlçe Kaymakamı Avni Kula'ya ve Belediye Başkanı Saffet Acar'a yaptığı ziyaretlerde İmral

Türkiye Harp Malulu Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Dinar İlçe Kaymakamı Avni Kula'ya ve Belediye Başkanı Saffet Acar'a yaptığı ziyaretlerde İmralı süreci adı altında yapılan olayların kendilerini ve şehit ailelerini çok üzdüğünü ifade etti.
Türkiye Harp Malulu Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı Dinar'a gelerek İlçe Kaymakamlığı, Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanlığı Makamlarını ziyaret etti. Dinar Şube Başkanı Hasan Ceylan, şehit aileleri ve Gaziler ile birlikte Suçıkan Park'ta istişare eden İsmail Kumartaş'lı burada şehit aileleri ile birlikte son zamanlarda çıkan kanunlar ve kanun teklifleri ile ilgili bazı bilgiler verdi. İlçe Kaymakamı Avni Kula'yı makamında ziyaret eden Dernek Başkanı Kumartaşlı, Derneğin amacının sosyal, kültürel faaliyetler yapmak ve üyelerin haklarını aramak olduğunu ifade ederek şunları söyledi, "Son zamanlarda ülkemizde yaşadığımız süreç ten gaziler ve şehit aileleri olarak çok yıprandık ve üzüldük. İsteğimiz bizim hassasiyetlerimizin göz önünde bulundurulmasıdır" diyerek Kaymakam Kula'ya şehit ailelerine ve gazilere olumlu yaklaşımlarından dolayı ve Kaymakamlık hizmet binasındaki Şehitler Köşesi'nin yenilenmesinden dolayı teşekkür ederek, plaket takdim etti. Türkiye Harp Malulu Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve gaziler kaymakamlık makamı ziyareti sonrası Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar'a da bir ziyaret gerçekleştirdi. Gazileri makamında kabul eden Başkan Acar, Gaziler ile her zaman gurur duyduklarını, Dinar'da şehit aileleri ve gaziler ile herkesin birlik ve beraberlik içerisinde olduğunu ve Dinar Temsilcisi Hasan Ceylan'ın dernek başkanlığını tam olarak yaptığını söyledi. Dinar'daki derneğin bölgede örnek bir kuruluş olduğunu kaydeden Belediye Başkanı Saffet Acar, "Şehit Ailelerine iyi sahip olursak bizden sonra gelecek nesilde aynı bizim gibi sahip çıkmaya devam eder" şeklinde konuştu.
(MK-GC-Y)

20.02.2013 18:39:51 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT