1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kulu'da 3 Okula Sportif Faaliyetler İçin Forma Dağıtıldı

Kulu'da 3 Okula Sportif Faaliyetler İçin Forma Dağıtıldı

Kuluda 3 Okula Sportif Faaliyetler İçin Forma Dağıtıldı
A+A-

Konya'nın Kulu ilçesinde Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından 3 okula sportif faaliyetler de kullanılmak üzere futbol topu ve forma dağıtıldı. Kulu Eğitim Kültür Yardımlaşma ve

Konya'nın Kulu ilçesinde Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından 3 okula sportif faaliyetler de kullanılmak üzere futbol topu ve forma dağıtıldı.
Kulu Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Fatih, Mevlana ve Yavuz Selim İlkokulları'nda eğitim gören öğrencilere sportif faaliyetlerde kullanılmak üzere birer adet futbol topu ve takım formaları dağıtıldı. Spor malzemeleri Dernek Başkanı Ganber Demirok ve dernek üyeleri tarafından teslim edildi. Yavuz Selim İlkokulu Müdürü Vedat Yıldırım, Mevlana İlkokulu Müdürü Cengiz Ergen ve Fatih İlkokul Müdürü Seyit Ahmet Serbest ve öğrenciler, yapılan yardımdan dolayı dernek yöneticilerine teşekkür etti. Üzerlerinde okullarının adının yazılı olduğu formaları giyen öğrenciler, bu yardımın yapılmasında emeği geçen Beden Eğitimi Öğretmeni Cavit Dinçer'e de teşekkür etti.
(ÖK-AH-Y)

11.02.2013 18:07:04 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT