1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kulu Ziraat Odası'ndan Çiftçi Çocuklarına Ders

Kulu Ziraat Odası'ndan Çiftçi Çocuklarına Ders

Kulu Ziraat Odasından Çiftçi Çocuklarına Ders
A+A-

Konya'nın Kulu İlçe Ziraat Odası Başkanlığı bünyesinde 6 ve 7. sınıflardan oluşan 44 çiftçi çocuğuna etüt çalışmaları kapsamında ders vermeye başlandı. Kulu Ziraat Odası Başkanı İsmet Erdoğan, konu

Konya'nın Kulu İlçe Ziraat Odası Başkanlığı bünyesinde 6 ve 7. sınıflardan oluşan 44 çiftçi çocuğuna etüt çalışmaları kapsamında ders vermeye başlandı.
Kulu Ziraat Odası Başkanı İsmet Erdoğan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, 2012-2013 eğitim ve öğretim yılında 6 ve 7. sınıflardan oluşan 44 çiftçi çocuğuna kendi binaları konferans salonunda etüt çalışmaları kapsamında oda bünyesinde bulunan mühendis Serkan Ünver tarafından Matematik, Aysun Adalı tarafından da Fen derslerinin verilmeye başlandığını ifade etti. Oda tarafından verilen eğitimin aileler tarafından memnuniyetle karşılandığını dile getiren Erdoğan, "Hafta içi her gün saat 15.00 ile 17.00 saatleri arasında ders vermeye devam ediyoruz. Ders çalışmalarında yardımcı kaynak kitapları, defterler ve yaprak testler gibi kırtasiye malzemeleri Kulu Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından karşılanıyor. İmkanlarını zorlayarak kayıt olup yedekte bekleyen diğer öğrencilere de Ziraat Odası Başkanlığı olarak hizmet vereceğiz" diye konuştu.
(ÖK-AH-Y)

05.12.2012 13:05:52 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT