1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kültürpark Ve Şehreküstü Arasında Aktarmalı Seferler Bursa

Kültürpark Ve Şehreküstü Arasında Aktarmalı Seferler Bursa

Kültürpark Ve Şehreküstü Arasında Aktarmalı Seferler  Bursa
A+A-

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin ulaşım şirketi BURULAŞ, yarın (cumartesi) Kültürpark ve Şehreküstü istasyonları arasında tren seferlerinde değişiklik yapılacağını bildirdi. BURULAŞ'tan yapılan açık

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin ulaşım şirketi BURULAŞ, yarın (cumartesi) Kültürpark ve Şehreküstü istasyonları arasında tren seferlerinde değişiklik yapılacağını bildirdi.
BURULAŞ'tan yapılan açıklamaya göre, demir yolu hattında yapılacak yenileme çalışmalarından dolayı yarın saat 21.00'dan sonra Kültürpark ve Şehreküstü istasyonları arasında seferler aktarmalı olarak yapılacak. Buna göre Emek ve üniversite yönünden gelen trenler Kültürpark İstasyonu'na kadar, Arabayatağı yönünden gelen trenler de Şehreküstü İstasyonu'na kadar gidebilecek.
Kültürpark ve Şehreküstü istasyonları arasında ise 20 dakika aralıklarla aktarmalı sefer yapılacak. Uygulanacak alternatif seferler sırasında aynı zamanda Şehreküstü, Kültürpark, Merinos, Kent Meydanı ve Şehreküstü istikametinde 10 dakika arayla tek yönlü otobüs seferleri yapılacak.
(MŞ)

15.02.2013 12:12:35 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT