1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Kültür Bakanı Çelik Antalya Müzesi'ni Gezdi

Kültür Bakanı Çelik Antalya Müzesi'ni Gezdi

Kültür Bakanı Çelik Antalya Müzesini Gezdi
A+A-

Antalya'da bulunan Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, turizmcilerle yaptığı değerlendirme toplantısının ardından Antalya Müzesi'ni gezdi. Bakan Çelik, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Y

Antalya'da bulunan Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, turizmcilerle yaptığı değerlendirme toplantısının ardından Antalya Müzesi'ni gezdi.
Bakan Çelik, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Menderes Türel ve AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu ile birlikte Antalya Müzesi'ni gezdi. Bakan Çelik'e Antalya Müze Müdürü Mustafa Demirel tarafından bilgiler verildi. 2011 yılında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Ana' uçağı ile Türkiye'ye getirilen Herkül heykelinin sergilendiği alana gelen Bakan Çelik, "Benim yol arkadaşım. Beraber aynı uçakta geldik" dedi.
Bakan Çelik, Antalya Müzesi tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığı'na sunulan müzenin dış revize projesini olumlu karşıladığını belirterek, "Döner dönmez ilk işimizden biri de revizenin bir an önce başlamasını sağlamak" diye konuştu.
Bakan Çelik müze gezisinin ardından partisinin il teşkilatına geçti.
(SK-ÖZ-Y)

16.02.2013 18:22:12 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT