1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kullanılmayan Köprü Gişelerinin Yerine Park Yapılacak

Kullanılmayan Köprü Gişelerinin Yerine Park Yapılacak

Kullanılmayan Köprü Gişelerinin Yerine Park Yapılacak
A+A-

Boğaziçi Köprüsü'nde kullanılmayan gişeleri kaldırma çalışmaları başladı. Gişelerin kaldırılmasıyla oluşacak boş alanda park yapılacağı ve vatandaşın hizmetine sunulacağı öğrenildi. Boğaziçi Köprüsü

Boğaziçi Köprüsü'nde kullanılmayan gişeleri kaldırma çalışmaları başladı. Gişelerin kaldırılmasıyla oluşacak boş alanda park yapılacağı ve vatandaşın hizmetine sunulacağı öğrenildi.
Boğaziçi Köprüsü'nde Anadolu Yakası'na geçiş istikametinde kullanılmayan gişelerin sökülmesine başlandı. Anadolu Yakası'nda bulunan kullanılmayan eski gişeler söküldükten sonra alana vatandaşların kullanabileceği park ve otopark yapılacağı öğrenildi. Bu sayede yoğun trafikten bunalan vatandaşların yapılacak parkta mola verip dinlenmesinin hedeflendiğini ifade edildi.
Yapılacak olan parkın sevindirici olduğunu belirten bir vatandaş, "Burada oturup çay ve kahve içebilecek bir yer olması güzel. Arkadaşımı beklerken oturup bir çay içmek fena olmazdı. Bittiği zaman umarım güzel bir şeyle karşılaşırız" şeklinde konuştu.
Çalışmaların bir süre daha devam edeceği ve kaldırma çalışmalarının bitmesinin ardından yapılacak park için düzenlemelerin başlayacağı bilgisine ulaşıldı.
(OY-ÖFA-CC-Y)

04.02.2013 17:56:49 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT