1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kulalı Minikler Uşak'ta Büyük Başarı Sağladı

Kulalı Minikler Uşak'ta Büyük Başarı Sağladı

Kulalı Minikler Uşakta Büyük Başarı Sağladı
A+A-

Uşak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün düzenlediği okullar arası satranç turnuvasında, eğitimlerini orada sürdüren, ancak Manisa'nın Kula ilçesinden olan çocuklar fırtına gibi esti. Kulalı iki küçük sa

Uşak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün düzenlediği okullar arası satranç turnuvasında, eğitimlerini orada sürdüren, ancak Manisa'nın Kula ilçesinden olan çocuklar fırtına gibi esti. Kulalı iki küçük satrançcı, hiç yenilgi almadan il şampiyonluğuna ulaştı.
Minikler kategorisinde Gazi Mustafa Kemal İlkokulu'ndan Çağan Çağılcı, 59 öğrencinin katıldığı yarışmada hiç yenilgi almadan il birincisi oldu. Küçükler kategorisinde ise, Mehmetçik Orta Okulu'ndan Mehmet Eldem de, 26 öğrencinin mücadele verdiği yarışmayı yenilgi almadan il birincisi olarak bitirdi. Eğitimlerini Uşak'ta sürdüren Kulalı iki öğrencinin başarısı, ilçelerinde sevinçle karşılandı.
Çağan Çağılcı'nın babası eğitimci Özgür Çağılcı ile Mehmet Eldem'in polis memuru olan babası Murat Eldem, aynı zamanda Kulalı iki hemşehri olan çocuklarının başarısından dolayı gurur duyduklarını söylediler.
(HY-ERG-Y)

21.01.2013 10:35:11 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT