1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kula'da Sağlık Semineri Düzenlenecek

Kula'da Sağlık Semineri Düzenlenecek

Kulada Sağlık Semineri Düzenlenecek
A+A-

Salihli Can Hastanesi, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Kula Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile ortaklaşa başlattığı seminer cuma günü verilecek. Bu yılın ilk semineri 15 Şubat 2013 Cuma Günü sa

Salihli Can Hastanesi, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Kula Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile ortaklaşa başlattığı seminer cuma günü verilecek.
Bu yılın ilk semineri 15 Şubat 2013 Cuma Günü saat 14.00'de Kula Endistri Meslek Lisesi toplantı salonunda yapılacağı ve tüm Kulalıların davetli olduğu açıklandı.
Can Hastanesi tarafından organize edilen seminere konuşmacı olarak, KBB uzmanı Op. Dr. Kasım Özcan ve uzman Dr. Safiye Genç'in katılacağı belirtildi.
Konuyla ilgili açıklama yapan Can Hastanesi Kurumsal Pazarlama Amiri Şerif Barış Turan, sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde Kula Halk Eğitim merkezi müdürlüğü ile ortaklaşa tertip ettikleri bir sağlık semineri düzenlediklerini, 2013 yılının ilk seminerinin 15 Şubat Cuma günü saat 14.00'de yapılacağını, bademcik, horlama, geniz eti, uyku apnesi, baş ağrısı ve dönmesi' konularının anlatılacağını belirtti.
(HY-ERG-Y)

12.02.2013 09:10:38 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT