1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kula'da Okullara Parke Taşı Döşeniyor

Kula'da Okullara Parke Taşı Döşeniyor

Kulada Okullara Parke Taşı Döşeniyor
A+A-

2013 yılında parke taşı döşeme işlerine okul bahçelerinin çevre düzenlemesiyle start veren Kula Belediyesi, Muzaffer Ecemiş ve Rafet Üç Elli İlköğretim Okullarının parke taşı ve bordür taşı döşeme çal

2013 yılında parke taşı döşeme işlerine okul bahçelerinin çevre düzenlemesiyle start veren Kula Belediyesi, Muzaffer Ecemiş ve Rafet Üç Elli İlköğretim Okullarının parke taşı ve bordür taşı döşeme çalışmalarına başladı.
Çalışmalar hakkında bir açıklama yapan Kula Belediye Başkanı Selim Aşkın, okul idarelerinden gelen talepler üzerine ilçede eğitim veren eğitim kurumlarının bahçelerine kilit parke taşı döşeyerek öğrencilerin daha rahat eğitim görmelerini planladıklarını söyledi. Muzaffer Ecemiş İlköğretim Okulu'nda bin 500 metrekare alanda başlayan parke taşı döşeme çalışmalarının, 150 metrekare de bordür taşının döşenmesi ile devam edeceğini belirten Başkan Aşkın, ardında da yeşil alan düzenlemesi ve kum havuızunun yapılacağını dile getirdi. Rafet Üçelli ilköğretim Okulu'nda da parke taşı döşeme işlemlerinin devam ettiğini bildiren Aşkın, ilçedeki eğitim kurumları ve öğrencilerine katkı sunmak için ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini sözlerine ekledi.
(HY-ERG-Y)

07.02.2013 11:58:34 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT