1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kula Polisinden Tek Yön Uyarısı

Kula Polisinden Tek Yön Uyarısı

Kula  Polisinden Tek Yön Uyarısı
A+A-

Kula İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Trafik Komisyonu kararıyla tek yön olan Yabaayak Caddesi'nde uygulama yapmaya başladı. Trafik ekipleri, trafik işaret

Kula İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Trafik Komisyonu kararıyla tek yön olan Yabaayak Caddesi'nde uygulama yapmaya başladı.
Trafik ekipleri, trafik işaret yön levhaların göstererek Yabaayak Caddesi'nde yeni başlayan uygulama konusunda sürücüleri uyarıyor. Cadde üzerinde denetimlerini sürdüren ekipler, gün boyu tek yön uygulamasının başladığına dair sürücüleri tek tek ikaz etti.
Kula ilçe Emniyet Müdürü Yusuf İncili, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, ilçede tek yön olduğunu gösteren işaret levhaların bulunduğu caddelerde sürücülerin bu kurala uymaları gerektiğini söyledi. İncili, "Bizler devamlı olarak ekiplerimizle birlikte araç sürücülerimizi başta tek yön olmak üzere yüksek ses ile müzik dinleme, abartı egzoz, filmli cam ve ehliyetsiz araç kullanmama konusunda uyarıyoruz. Vatandaşlarımızın cezai işlemle karşı karşıya kalmamaları için, tek yön yazan işaret levhaların bulunduğu cadde ve sokaklarda kural ihlali yapmasınlar" dedi.
(HY-ERG-Y)

19.12.2012 13:39:34 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT