1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kula Emniyeti'nden Sürücülere Uyarı

Kula Emniyeti'nden Sürücülere Uyarı

Kula Emniyetinden Sürücülere Uyarı
A+A-

Kula ilçesi Hükümet Konağı bahçesi ve ihata duvarının dış kısmına 'resmi' araçlar ve Kaymakamlık'tan izin alınmış taşıtlar dışındaki tüm araçlara park yasağı getirildiği bildirildi. Hükümet Konağı ci

Kula ilçesi Hükümet Konağı bahçesi ve ihata duvarının dış kısmına 'resmi' araçlar ve Kaymakamlık'tan izin alınmış taşıtlar dışındaki tüm araçlara park yasağı getirildiği bildirildi.
Hükümet Konağı civarındaki park yasağının, İlçe Trafik Komisyonu kararı ile alındığı belirtildi. İlçe Emniyet Müdürü Yusuf İncili, park yasağı konusunda yaptığı açıklamada, "Alınan kararla, hafta içi 08.00 18.00 saatleri arasında ihata duvarı dışında bulunan park alanına Kaymakamlık tarafından düzenlenen Park İzin Belgesi bulunan araçların park edebilecek. Park izin belgesi bulunmayan araçlara park yasağı uygulanacak, uymayanlar hakkında mevzuat gereği işlem yapılacak" diye konuştu.
İncili ayrıca, Hükümet Konağı ve Emniyet Müdürlüğü bahçe kapısından resmi kurum ve kuruluş araçları ile giriş izni bulunan ve otomatik kapı kumandası mevcut olan araçlar haricinde, acil durumlarda engelli vatandaş araçları dışındakilerin içeriye alınmayacağını sözlerine ekledi.
(HY-ERG-Y)

25.12.2012 15:24:42 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT