1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Küçüklerin Futbol Müsabakaları sona erdi

Küçüklerin Futbol Müsabakaları sona erdi

Küçüklerin Futbol Müsabakaları sona erdi
A+A-

Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 'Okullar arası küçükler futbol müsabakaları' sona erdi.


2013-2014 okul sporları faaliyetleri arasında yer alan küçükler futbol müsabakalarına 15 okul takımı katıldı. Bir halı sahada oynanan müsabakalar oldukça çekişmeli geçti. Müsabakalar Fevzi Geyik Ortaokulu ile Cumhuriyet İmam Hatip Ortaokulu arasında oynandı. Oldukça çekişmeli geçen final karşılaşmalarını çok sayıda öğrencide izledi. Müsabakalar sonunda rakibini finalde 3-2 yenen Fevzi Geyik Ortaokulu birinci olurken, Cumhuriyet İmam Hatip Ortaokulu ikinci ve Lütfiye Binnaz Şaçlı Ortaokulu ise üçüncü oldu. Şampiyon Fevzi Geyik Ortaokulu önümüzdeki günlerde küçükler futbol müsabakalarında da Van'ı il dışında yapılacak olan Türkiye şampiyonası grup müsabakalarında temsil edecekler. Tüm katılan takımlara ise spor malzemesi hediye edildi.


Müsabakalar sonunda dereceye giren takımlara ödüllerini Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Yalçın Özdemir, Van Okul Sporları Koordinatörleri Halil İbrahim İleri ile Umut Pişkin ve Okul İdarecileri verdi. Takımları tek tek tebrik eden Spor Şube Müdürü Yalçın Özdemir il dışı müsabakalarına katılacak Fevzi Geyik Ortaokuluna da başarılar dileyerek hatıra fotoğrafı çektirdi.

A+A-

HABERE YORUM KAT